Keyf Travel

Olimpik yüzme kampları

Olimpik yüzme takımları için olimpik yüzme havuzuna sahip, konforlu bir şekilde konaklayabilecekleri ve beslenme düzenleri için uygun koşulları sağlayan otellerle anlaşmalar düzenlenir. Gelen talepler doğrultusunda, olimpik yüzme kampları için otellerle anlaşmaları Keyf Travel gerçekleştirir. Acentelerin ya da otellerin bu kamplarla ilgili görüşme ve anlaşmalarını üstlenir. Olimpik yüzme kamplarında takımların ihtiyacı olan koşullar sağlanır. Siz de rakiplerinizi geride bırakmak ve olimpik yüzme takımlarını ağırlamak için Keyf Travel avantajlarıyla tanışın.

Futbol takımlarının kış kampları

Spor turizminin en büyük destekçilerinden biri olan Keyf Travel, Avrupa liglerinin değerli takımlarının futbol takımları için kış kampları anlaşmalarını da gerçekleştiriyor. Futbol takımlarının kış kamplarının konaklama ve transfer ihtiyaçlarını karşılıyor; kampların sorunsuz geçmesini sağlıyor. Otelinizin kış sezonunda Avrupalı futbol takımları ile verimli bir kış sezonu geçirmesini sağlamak için siz de çözüm ortaklığında Keyf Travel ile buluşabilirsiniz.

Golf tatilleri

Gol tutkunlarını, Türkiye’nin en önemli, profesyonel golf sahalarıyla buluşturan Keyf Travel, Avrupa’dan gelen golf turizm taleplerinin önemli bir kısmını karşılıyor; sporcuların en iyi golf otellerinde konaklamalarını sağlıyor. Otelinizin diğer golf otelleri karşısında avantajlı konuma gelmesi ve en çok tercih edilen golf oteli olması için, siz de Keyf Travel ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Bisiklet organizasyonları

Profesyonel bisikletçiler ve bisiklet grupları, Türkiye’de gerçekleşen uluslararası organizasyonlara katılırken, onların konaklayabileceği en iyi otelleri yine Keyf Travel planlıyor. Konaklamalarında konforlu, organizasyonun gerçekleştiği bölgede yer alan otellerin öne çıkmasını sağlıyor. Siz de bisiklet organizasyonlarının gerçekleştiği dönemde Keyf Travel güvencesinde profesyonel bisikletçileri ağırlayabilirsiniz. Bir acente olarak, bu organizasyonların gerçekleşeceği otellerin ve otellerdeki konaklamaların planlanmasını yine Keyf Travel desteğiyle sağlayabilirsiniz.

Briç grupları

Briç, adına büyük organizasyonlar düzenlenen bir olimpik beyin sporu olarak ifade edilebilir. Strateji, dikkat ve zekadan beslenen briç için, profesyonel oyuncular Türkiye’de de bir araya geliyorlar ve turnuvalara katılıyorlar. Avrupalı acenteler bu organizasyonları gerçekleştirmek üzere Türkiye’de otel arayışına girerken, oteller de bu organizasyonları ağırlayabilmek için bağlantılara ihtiyaç duyuyorlar. Keyf Travel, tüm bu süreçleri acenteler ve oteller adına çözüme kavuşturuyor.