Keyf Travel

Farklı tatil tecrübeleri edinmek, işle ilgili seyahatlerde organizasyonların kusursuz ilerleyişini sağlamak, ideal rotaları keşfetmek için, internet kullanıcılarının doğru yönlendirilmesi şarttır. Bu noktada, Avrupa’daki hedef kitlenizle buluşabilmeniz, doğru kanallar aracılığıyla onlara ulaşabilmeniz ve tur tedariği sağlayabileceğiniz yeni pazarlar bulabilmeniz için Keyf Travel devreye giriyor.

Siz de acente olarak, Keyf Travel’la tanışın.

Kültür turları

Keyf Travel, tüm Avrupa’dan Türkiye’nin gözde tatil destinasyonlarına seyahat etmek isteyen ve bölgelerin en popüler turistik yerlerini gezmek isteyen tatilcilerin kültür turlarını, Avrupalı acenteler adına planlıyor. Tur planı, konaklama ve etkinlik takvimini hazırlıyor. Tatilcilerin, bölgenin en önemli tarihi ve doğal güzelliklerinin tadını çıkarması, keyifli vakit geçirmesi ve farklı deneyimler yaşaması için gerekli tüm alt yapıyı oluşturuyor. Siz de misafirlerinizin keyifli vakit geçirebileceği, acente hizmetinizden memnun kalacağı tur seçenekleri için Keyf Travel ile çözüm ortaklığınızı gerçekleştirin. Keyf Travel ayrıca Türkiye'nin en popüler turistik yerlerine geziler düzenlemektedir. Misafirlerinizin ülkenin en önemli tarihi ve doğal güzelliklerinin tadını çıkarmaları ve farklı deneyimler edinmeleri için bize ulaşın.

Pamukkale

Dünyada ender bulunan bir doğal güzelliğe sahip, termal özelliği bulunan ve her yıl dünyanın dört bir yanından tur gruplarını ağırlayan Pamukkale, tatilcilerin benzersiz bir seyahat tecrübesi yaşamasını sağlıyor. Torosların göz kamaştıran doğasından geçerek, Salda Gölü’ne ulaşılıyor. Burada bir başka doğal güzellikle, Türkiye’nin Maldivleri ile karşılaşmak, unutulmaz bir tatil anısı olarak hafızalarda kalıyor. Ayrıca, güzergahta yer alan geleneksel dokusuna hayran kalacakları bir köyde, bir camiye uğruyor ve burada İslam dini hakkında bilgiler alabiliyorlar.

Tur kapsamında bir diğer rota ise Hierapolis Antik Kenti… Burada şehrin nekropolü, tiyatrosu ve şehirden geriye kalan tüm kalıntıları görme imkanı bulunuyor. Turun son ayağında bir halı tezgahına uğrayarak, bu coğrafyanın kıymetli desenleri ve dokuma modellerini yerinde görme fırsatı veriliyor.

Perge/Aspendos

Tarihi günümüze taşıyan en değerli kültür miraslarından biri olan antik şehir Perge, ziyaretçileri büyülemeye ve göz kamaştıran atmosferiyle dünyanın dört bir yanından ziyaretçi çekmeye devam ediyor. Tur kapsamında, bu tarih cenneti antik kente uğrayarak, misafirlerin muhteşem karelerle ölümsüzleştirebilecekleri bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Ardından, günümüzde de göz alıcı performansların sergilendiği, akustiği ve mimarisiyle kendisine hayran bırakan Aspendos Antik Tiyatrosu’na bir ziyarette bulunuluyor. Anadolu coğrafyası içerisinde en etkileyici yerlerden biri olan antik tiyatroyu keşfe çıkmaktan büyük keyif alınacağı çok açık.

Elbette bu bölgeye gelmişken Side’nin güzelliklerini, liman boyunca kıyıyı dolaşmamak olmaz. Side turu ile turu noktalayabilirsiniz.

Manavgat

Antalya’nın özellikle doğal güzellikleriyle öne çıkan ilçesi Manavgat, ünlü Manavgat Şelalesi ve nehriyle doğa tutkunlarına ev sahipliği yapıyor. Siz de bu güzeller güzeli cennet ilçede bir nehir turu düzenlenmesini talep edebilir, misafirlerinizi bu bölgeye getirebilirsiniz.

Önce Manavgat Şelalesi’nin güzellikleriyle buluşup, ardından pazar yeri gezisine çıkılacaktır. Burada çiftçilerin kendi mahsullerini ziyaretçilerin beğenisine sunduğu, dalından taptaze meyve, sebze ve taze baharatları sergilediği tezgahlar gezilecektir. Hediyelik eşyalar, doğal ürünler ve ilgi çekici daha pek çok ürün ve mahsul, doğrudan üreticisinden temin edilebilir.

Ve işte sıra Manavgat Şelalesi’nden Akdeniz’e doğru uzanan o büyüleyici nehri keşfe sıra geldi. Ahşap bir tekne ile misafirlerinize nehir boyunca, balık çiftliklerini ve Manavgat’ın kıyı boyunca uzanan muhteşem doğasını görebilecekleri bu güzergahı gösterebilir, ardından nehrin denize karıştığı bölgede öğle yemeği molası ve yüzme keyfi yaşatabilirsiniz.

Kapadokya

Doğanın Anadolu’nun kalbine bıraktığı eşsiz bir hediye olan peribacası oluşumlarından masalsı bir diyara yolculuk… Elbette dünyanın merakla ziyaret ettiği, göz alıcı Kapadokya’dan bahsediyoruz. Yüzyıllar önce bu bölgede yaşayan insanlar, peribacası oluşumlarının içinde barınma ihtiyaçlarını gidermiş, ibadet etmiş ve böylece yaşamlarını sürmüşlerdir. Bir yeraltı şehri ve kiliselerin yer aldığı oyuklar, adeta bambaşka bir dünyaya açılan kapılar gibi, ziyaretçilerin gözlerini kamaştırmaktadır.

Göreme Açıkhava Müzesi, halı tezgahları ve Sultanhanı Kervansarayı’na uğrayarak buralarda tarihi ve doğal güzelliklerin görülmesi, geleneksel değerlerin yerinde incelenmesi gibi çarpıcı deneyimler edinmek mümkün olacaktır. Siz de misafirlerinize unutamayacakları anılar biriktirebilecekleri bu turu Keyf Travel’dan talep edebilirsiniz.

Demre

Antalya’nın tarihi ve doğal güzelliklerle dikkatleri üzerine toplayan, en keyifli beldelerinden biri de kuşkusuz ki Demre’dir. Kaş’a bağlı bir belde olan Demre, yüzyıllar önceki adıyla Myra, bir Roma tiyatrosu ve dünyaca ünlü, kabartma desenlerle bezeli, kayalıkların yamacına oyulmuş taş mezarlarıyla dikkati çekmektedir.

Bununla birlikte, tüm dünyadan ziyaretçileri çeken bir diğer neden de St. Nicholas, yani çocukların koruyucusu olarak bilinen azizin, nam-ı diğer Noel Baba’nın da burada bir mezarının bulunmasıdır. St. Nicholas Kilisesi, her yıl dünyanın dört bir yanından binlerce kişiyi ağırlamaktadır.

Demre açıklarından Kekova Adası’na ve burada bir batık şehre ulaşmak mümkündür. Bir bot turuyla buradaki batık şehrin üzerinde gezintiye çıkılarak, evlerin, bir kilise ve liman harabelerinin üzerinden geçme fırsatı bulunacaktır.

Bu eşsiz Demre turu da elbette Keyf Travel ayrıcalığıyla misafirlerinizin memnuniyetini toplayacak, tekrarını isteyecekleri bir tecrübe olarak hafızalarına kazınacaktır.

Antalya

Türkiye’nin turizm başkenti Antalya, tarihi yerleri, cennet gibi doğası, büyüleyici Akdeniz ve Toroslar manzarasıyla tam bir rüya tatil diyarı… Bu bakımdan, doğal güzelliklerle şehir iç içe bulunuyor. Antalya turunun ilk etabında da Düden Şelalesi’nin turkuaz Akdeniz’e döküldüğü noktaya uğranıyor.

Şehir, merkezde eşsiz tarihi bir ken olani Kaleiçi ile her yıl dört mevsim binlerce tur grubunu ağırlamaya devam ediyor. Bu bölgede, tarihi yerleşim alanları, geleneksel el işçiliği hediyelik eşyaların satıldığı butik dükkanlar, halı tezgahları ve dükkanları ve daha pek çok ilgi çekici satış noktasıyla, şehrin en fazla merak uyandıran bölgesi olma özelliğini de taşıyor. Misafirlerinize bu bölgeyi tanıtabilir, Kaleiçi’nin eşsiz tarihi dokusunu keşfetmelerini sağlayabilirsiniz. Kaleiçi’nde alışveriş yapabilirler ve buradan anılarıyla özdeşleştirecekleri hediyelik eşyalar da satın alabilirler.

Alışveriş demişken, elbette Antalya’nın bir narenciye kenti olduğunu unutmamak lazım. Halk pazarında taptaze narenciye ürünleri ve daha pek çok taze sebze, meyve, Akdeniz yeşillikleri ve baharatların tezgahlarda yerini aldığı halk pazarı, Avrupalı tatilcilerin gözdesi… Siz de misafirlerinizin keşfe doyamayacakları bu pazarı gezmelerini sağlayabilirsiniz.

Büyükşehrin alışveriş imkanlarından yararlanmak için deri, halı ve mücevher dükkanlarının bulunduğu AVM turu olmazsa olmazlardan biridir. Burada iyi işçilik ve en iyi fiyatlarla alışveriş yapma imkanı, son derece cazip olacaktır. Turun son aşamasını da burada alışverişle kapatabilirsiniz. Keyf Travel, şehrin albenisi yüksek tüm noktalarında keşif ve alışveriş imkanlarıyla dolu tur garantisini sizlere sunuyor. Siz de şimdi çözüm ortaklığı için iletişime geçebilirsiniz.

Spor turları

Quad safari

Manavgat’ta Torosların muhteşem doğasıyla çevrili, tam bir macera turu için misafirleriniz hazır mı? O halde quad motorsikletleriyle Manavgat’ta mis gibi orman havası, fıstık tarlalarının çevrelediği bir güzergah ile bu bölgedeki çiftçiliği gözlemlemek, keyifli bir quad motorsiklet keşfine çıkmak için katılımcıları toplayabilirsiniz.

Quad motorsiklet deneyimi için ön bilgilendirmenin ardından bu eşsiz deneyimi tüm misafirleriniz yaşayabilir ve çiftçilerin buradaki yaşantısına dair izlenimler edinebilir. Ardından yüzme molası ve gözleme keyfinin de hem tat hem de koku hafızalarında yer tutacaği çok açık…

Jeep safari

Doğa, macera ve fotoğraf tutkunlarını buluşturan bir tur olan jeep safari, katılımcıların Toroslar doğasının muhteşem atmosferini keşfetmelerini sağlarken, aynı zamanda bölgedeki geleneksel dokusunu korumuş köylerden geçerek, fotoğraf molaları verebilecekleri en iyi rotayı da kendilerinin beğenisine sunuyor.

Jeep safari hakkında verilen bilgilerin ardından her jeep ekibi dilerse şoför tarafından götürülmeyi talep edebilir ya da kendileri kullanmayı tercih edebilirler.

Rota içerisinde geleneksel lezzetleri tadabilecekleri bir Türk lokantasında gurme bir deneyim de yaşayabilmeleri mümkün olacak. Bu keyifli safari deneyimini siz de misafirlerinize yaşatmak için Keyf Travel ayrıcalıklarını değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Sağlık ve güzellik

Hamam

Osmanlı Dönemi’nden günümüze kalan sağlık sırlarının başında gelen hamam kültürü, bugün dünyanın ilgisini çeken ve mutlaka deneyimlemek istediği kültürlerden biridir. Dolayısıyla, misafirlerinizin de bu deneyimle tatillerini taçlandırması ve unutulmaz tatil deneyimleri kazanması, tatilden duydukları memnuniyetin en önemli kısmı olacaktır.

Misafirlerinizi, geleneksel bir Türk hamamına götürebilir ve burada hamam kültürünü bizzat deneyimlemelerini, sağlık kazanmaları, kese ve köpük masajı hizmeti almalarını sağlayarak, hamam kültürüneü tam anlamıyla hakim olmalarını sağlayabilirsiniz. Hamamda, kıyafetlerini peştemal ve takunya ile değiştirecek, göbek taşında hamam keyfi yapabilecek ve tüm bu hizmetleri aldıktan sonra havlularla çay eşliğinde dinlenme imkanı bulabileceklerdir. Siz de misafirlerinizin bu ayrıcalıklardan yararlanabilecekleri bu tur için Keyf Travel ile iletişime geçebilirsiniz.

Birbirinden güzel, tarihi ve doğal güzellikleriyle göz kamaştıran destinasyonlara turlar düzenleyebilirsiniz. Destinasyonlar ve tur içerikleri için ekibimizle iletişime geçebilir, tur detaylarını içeren dökümanların ve anlaşma detaylarının e-posta adresinize gönderilmesini. Talep edebilirsiniz.

Transferler

Keyf Travel olarak, gelen talepler doğrultusunda transfer hizmetleri de seyahat planlarına dahil edilir. Transferler için koşullar ise şu şekildedir:

  • Havalimanı: Antalya / AYT
  • Ücretlendirme: Tek yön veya gidiş dönüş transfer seferleri için kişi başı ücret ödenir. Transferler Olimpos, Kaş, Kalkan, Fethiye, Marmaris, Gökova, Gazipaşa, Afyon, Denizli ve benzeri destinasyonlara talep üzerine yapılır.
  • Transfer Şartları: Otobüs/shuttle transfer fiyatı, kişi başı ve tek yön olarak en az 15 kişi ile gerçekleştirilir. 0-2 yaş arası ücretsizdir. Her transfer için bagaj ağırlığı kişi başı maksimum 20 kg olacak şekilde 1 valiz olarak belirlenmiştir. Bunun üstünde valiz veya ağırlık için bizimle önceden bağlantıya geçilmesi rica olunur.

Golf çantası, sörf tahtası, tekerlekli sandalye ve benzeri eşyaların seyahatten önce bildirilmesi zorunludur ve parça başına ödeme tahsil edilir. Ücretlendirmeleri, iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Oda Satışı

Oteller, her sezon oda satışlarının gerçekleşmesi ve özellikle Avrupa’daki pazarda kalıcı yer edinmelerini sağlayacak rakamlara ulaşabilmeleri için farklı dijital kanalları etkili bir şekilde kullanma ihtiyacı duyar. Ancak, bu alanda profesyonel destek almak, Avrupa satışlarında daha büyük bir pay edinmek için pazara hakim bir marka ile çalışmak son derece büyük kazanımlar sağlayacaktır.

Keyf Travel, 10 yıldır çözüm ortaklığı sunduğu otellerin Avrupa’daki hedef kitlesine ulaşabilmesi ve odalarının fiyat havuzlarında avantajlı bir konumda olması için çalışmaktadır. Avrupa pazarına açılan bu havuzlarda yatak bankaları ve Avrupalı tatilcilerin doğrudan otelinizden rezervasyon yapabilmesi için siz de Keyf Travel ayrıcalıklarından yararlanın; çözüm ortaklığı ile markanızı Avrupa’da öne çıkaracak satış stratejileriyle bir an önce tanıştırın.

Seyahat Organizasyonu

Avrupa’daki acenteler için Türkiye’nin geleneksel kültürünü, tarihini, doğal güzelliklerini ve spor kulüpleri için ideal konaklama alternatiflerini deneyimleme fırsatı sunabilmek, tüm bunların organizasyonunu yapabilmek, büyük bir zaman ve bütçe kaybına neden olabiliyor. Bununla birlikte,bağlantılar kurabilmek ve hayal edilen tatil deneyimleriyle hedef kitleyi buluşturabilmek her zaman mümkün olmuyor.

Ne var ki Keyf Travel ile çözüm ortaklığı kuran Avrupalı acenteler, tur organizasyonlarının sorunsuz gerçekleşmesine aracı oluyor. Aynı şekilde Antalya’dan Afyon ve Denizli’ye kadar pek çok otel işletmesi, günübirlik turlar, transfer ve rent a car hizmetleri temin edebildikleri için, rakipleri karşısında avantajlı konumda, daima tercih edilen adreslerden biri haline gelebiliyor.

Dolayısıyla Avrupalı acenteler ve Türkiye’de bulunan oteller için en doğru ve verimli buluşma noktası, yine Keyf Travel oluyor. Siz de Keyf Travel ile sektörde avantajlı konuma gelme fırsatını yakalayın. Çözüm ortaklığımız için iletişime geçmeyi unutmayın.

Aracı Çözümler

Türkiye’deki otellerin Avrupa’ya açılan kapısı Keyf Travel, 10 yıllık deneyimiyle turizm sektörü için en verimli kanalları markaların satış ve karlılığı için seferber ediyor. Odalarınızın yatak bankaları ve fiyat havuzlarında satışlarını artıracak girişimleri, eğitimli ve dijital stratejilerde son derece güçlü ekibiyle Keyf Travel, çözüm ortaklığı için sizleri bekliyor.

Otellerin ihtiyacı olan satış oranlarını yakalamalarının yanı sıra, Avrupa’da da tur şirketleri için ihtiyaç duyulan tüm hizmetler, transferden tur organizasyonlarına pek çok alternatifle seçenekler sunan Keyf Travel ayrıcalıklarını siz de keşfedin. Kazanmaya bugünden başlayın; başarıyı ertelemeden yakalayın.